Якщо рівень обслуговування нашої компанії Вас не задовольнив або у Вас є якісь побажання, зауваження щодо роботи нашої компанії – будь ласка, повідомте нам. Ваше повідомлення буде адресовано безпосередньо адміністратору компанії "Taki-Maki" і він обов'язково проконтролює процес вирішення ситуації.
Ми хочемо бути лідерами тому зробимо все для того, щоб Ви з упевненістю могли сказати - "Taki-Maki" робить найкращі суші та піцу в Обухові!
P.S. До речі, можете також похвалити нас, Вам не складно, а нам приємно :)
Post Message
Артём
Если заказ меньше 200грн. то доставка стоит 40грн. Своего транспорта нету, доставка на ТАКСИ только до подъезда, нужно выходить на улицу и забирать свой заказ. Очень не удобно!!!
Субота, 15 грудня 2018
Юлия
суши очень вкусные, всегда в ожидании их как в ожидании чуда) доставка в Украинку - это просто круть, реально мы не знаем что бы делали без вас) очень приятный персонал, вежливый и добрый) спасибо вам за то что вы есть
П'ятниця, 14 грудня 2018
Максим
Спасибо большое , все очень вкучно , всем советую))
Неділя, 09 грудня 2018
Администратор
Спасибо большое, что доверяете нам
Середа, 12 грудня 2018
Валентина
Супер! Очень вкусно,упаковано хорошо.
Субота, 08 грудня 2018
Администратор
Благодарим Вас за позитывный отзыв , ждем Вас снова
Середа, 12 грудня 2018
Татьяна
Супер!!!!Вкус,упаковка,доставка!!!!!Лучшие в Обухове!!!!
Четвер, 06 грудня 2018
Администратор
Благодарим за положительные отзывы )
Четвер, 06 грудня 2018
Як ми працюємо


Администратор